(2 anmeldelser)
Artikelnummer: 934669
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdage
Kompatibel med
inkl. moms
1x Batteri 2900mAh+ Værktøj Set
1x Batteri 2900mAh
1x Batteri 2900mAh
Oversigt
Wim Lite specifikationer for udskiftningsbatteri:
Kapacitet: 2900mAh
Spænding: 3.85V
Celletype: Lithiumpolymer
Dimensioner: 73.00 x 53.42 x 4.36mm
17-delt reparationssæt til mobiltelefoner indeholder:
4x Torx-skruetrækker (1x T3 / 1x T4 / 1x T5 / 1x T6)
1x TS1 Pentalobe / Torx-skruetrækker
1x Phillips-skruetrækker (1,7 mm)
1x fladhovedet skruetrækker (2mm)
3x plastikhåndtag
2x sugekopper
1x pincet
1x stålværktøj til opbrydning
1x Sim-kortbakke-stift
1x trekantspudser af plast
1x universelt klæbebånd (50x28mm)
★ 3-årig garanti ★
Tekniske detaljer
Artikelnummer: 934669
Vægt: 154 g
Spænding: 3.85V