Nyt Kamera Batteri til Nikon Coolpix B700, Coolpix P600, Coolpix P610, Coolpix P900, Coolpix S810c - EN-EL23 1600mAh EN-EL23 skift batteri til kamera
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Kamera batteri fra CELLONIC EN-EL23 til digitalkamera og mere er perfekte erstatning eller backup batteri - så glipper du ikke det perfekte billede
Høj kvalitet, hurtig opladning 3.6V - 3.7V, 1700mAh genopladeligt kamera batteri designet specielt som erstatning til .
✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid – 1700mAh for premium kvalitet og ydeevne med en øget levetid.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteri Lithium-teknologi uden memory-effekt til fastholdelse af opladning uden strømudsving.
✔ Pålidelig ydeevne - færre opladninger og mindre ventetid på, at dit kamerabatteri oplades.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS certificeret, A klasse batteri med beskyttelse mod kortslutning, overophedning og overspænding.
✔ Grundig og omfattende test - hver battericelle testes for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt, og at de holder og opretholder den korrekte kapacitet.
Batteri til kamera specifikationer:
Kapacitet: 1700mAh
Spænding: 3.6V - 3.7V
Celletype: Lithiumion
★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver sikrer vi dig en garanti på 36 måneder!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 916690 |
|---|---|
| Vægt: | 38 g |
| Længde: | 48 mm |
| Bredde: | 34 mm |
| Højde: | 10 mm |
| Spænding: | 3.8V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 1600mAh |
| EAN: | 4250264911918 |
Anmeldelser
Tient bien la charge
Tient bien la charge
"Stabilt" og holdbart.
Som alt fra subtel ... høj kvalitet.
"Standfest" und langlebig.
Wie alles von subtel ... qualitativ hochwertig.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |