(130 anmeldelser)
Artikelnummer: 911044
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdage
Kompatibel med
inkl. moms
Oversigt
Smart LCD batterioplader til DMW-BCK7 NCA-YN101H kamera batterier
Global kompatibilitet – 100V–250V fleksibel input til brug over hele verden
Intelligent opladning – Skånsom, variabel spænding forlænger batteriets levetid
Kompakt & rejseklar
Kompakt og let – Passer perfekt i din kamerataske
Holdbare materialer – Med fleksibel, brudsikker opladningskabel og strømforsyning
Hurtige opladningstider
1x 1000mAh batteri: ca. 2 timer
1x 2000mAh batteri: ca. 4 timer
1x 3000mAh batteri: ca. 6 timer
BEMÆRK: For optimal ydeevne og levetid, oplad dine batterier fuldt før første brug.
Tekniske detaljer
Artikelnummer: 911044
Vægt: 170 g
Længde: 98 mm
Bredde: 48 mm
Højde: 38 mm
EAN: 4250264987814
Kompatibilitet
Passer til følgende enheder
Erstatter følgende produkter
Anmeldelser
Anmeldelse af Astrid Hynne
Topp
Denne anmeldelse blev oversat automatisk. Kildesprog var norsk
Topp
Anmeldelse af Verena
Es hat alles ohne Probleme geklappt.
Ich würde jederzeit wieder hier bestellen.
Denne anmeldelse blev oversat automatisk. Kildesprog var tysk
Anmeldelse af Mats
Anmeldelse af Heidi Kramer
hurtig levering, super
schnelle Lieferung, super
Anmeldelse af Marina
Anmeldelse af Ukendt
Opladeren blev leveret en dag efter bestilling. Og det fungerer perfekt! Jeg er meget tilfreds.
Anmeldelse af Andreas
1A super oplader til mit digitalkamera.
1A Super- Ladegerät für meine Digitalkamera.