1x Battery til TomTom Go 510, Go 520, Go 500, GO 930, Go Basic 6, Go 520 WIFI, Via 62, 4FA50, AHA11110004 (1100mAh, 3.7V) + 17-dels værktøj sæt fra CELLONIC
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
100% kompatibel batterier til TomTom
Specielt designet til at passe til din enhed. Se den fulde kompatibilitetsliste.Garanteret 1100mAh kapacitet
I modsætning til mange konkurrenter er vores batterikapaciteter sande, reelle og garanterede. Dette batteri er 1100mAh og giver lang driftstid med færre opladningspauser - præcis som annonceret.Højtydende 3.7V AHA11110004, P5, P6 batteri
Vores nye batterier med lang levetid leverer konsekvent høj ydeevne, der matcher eller overgår dit originale batteri - alt sammen i et stort antal opladningscyklusser.Overlegen kvalitet og sikkerhedsstandarder
Vi har været batterispecialister siden 2004, og alle vores udskiftningsbatterier gennemgår strenge tests for at leve op til de højeste EU-standarder og mere til - det er derfor, de leveres med 3 års garanti.Det bæredygtige valg
Udskift batteriet, ikke din enhed. Det er det smartere, billigere og mere miljøvenlige valg, der sparer dig penge og samtidig reducerer dit miljømæssige fodaftryk gennem genbrug.Uundværligt for ethvert nyt batteri til gps navigation
Disse nye batterier til mobile enheder giver pålidelig strøm til intensive, langvarige forbrug og er perfekte som primære, sekundære, backup-, reserve- eller ekstrabatterier.Vælg CELLONIC og gå aldrig på kompromis med kvaliteten. Bestil nu!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 942995 |
|---|---|
| Vægt: | 129 g |
| Længde: | 93.8 mm |
| Bredde: | 66 mm |
| Højde: | 4.6 mm |
| Spænding: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 1100mAh |
| EAN: | 4063714198629 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Für Schweizer Webseite etwas lange Lieferzeit aber gut mit CH-Post angekommen.
Für Schweizer Webseite etwas lange Lieferzeit aber gut mit CH-Post angekommen.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |