(1 anmeldelser)
Artikelnummer: 928583
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdage
Kompatibel med
inkl. moms
1x Batteri 800mAh+ Værktøj Set
1x Batteri 800mAh+ Værktøj Set
1x Batteri 800mAh
1x Batteri 800mAh
Oversigt
Tekniske specifikationer:
Kapacitet: 800mAh
Spænding: 3.6V - 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensioner: 43,4 x 37,2 x 5,7mm
17-delt TomTom reparationssæt indeholder:
4x Torx-skruetrækkere (1x T3 / 1x T4 / 1x T5 / 1x T6)
1x TS1 Pentalobe / Torx-skruetrækker
1x Phillips-skruetrækker (1,7 mm)
1x flad skruetrækker (2mm)
3x plastikhåndtag
2x sugekopper
1x pincet
1x stålværktøj til opbrydning
1x Sim-kortbakke-stift
1x trekantspudser af plast
1x universelt klæbebånd (50x28mm)
★ 3-årig garanti ★
Tekniske detaljer
Artikelnummer: 928583
Vægt: 124 g
Spænding: 3.7V