Batteri til Profalux Solar Presto, Visio with Mosquito Net, Roller Shutter - Reservebatteri 3106541 2000mAh udskiftsningsbatteri
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 942146 |
|---|---|
| Vægt: | 387 g |
| Længde: | 434 mm |
| Bredde: | 18.5 mm |
| Højde: | 17 mm |
| Spænding: | 12V |
| Batteriteknologi: | NiMH |
| Batterikapacitet: | 2000mAh |
| EAN: | 4063714002711 |
Anmeldelser
La batterie conforme.
La batterie conforme.
Du skal bare ændre forbindelsen fra det eksisterende produkt
Juste à changer la connexion par rapport au produit existant
På den anden side, som nævnt i andre anmeldelser, matcher det ikke helt originalen og krævede en lille justering af beslaget, så batteriet kunne passe i ærmet.
En revanche, comme mentionné par d'autres commentaires, ne correspond pas tout à fait à l'originale, et a nécessité une petite adaptation du support pour que la batterie puisse rentrer dans le fourreau.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |