(0 anmeldelser)
Artikelnummer: 934851
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdage
Kompatibel med
inkl. moms
Oversigt
✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid - 4000mAh til længere brug mellem opladningerne.
Kapacitet: 4000mAh
Spænding: 15.2V
Celletype: Lithiumpolymer
Dimensioner: 263.66 x 101.00 x 15.30mm
Model: Batteri
★ 3 års garanti ★
Tekniske detaljer
Artikelnummer: 934851
Vægt: 378 g
Længde: 263.66 mm
Bredde: 101 mm
Højde: 15.3 mm
Spænding: 15.2V