BDA-2000A batteri til mobiltelefoner Doro 8031 / 8031C / 8030 / Liberto 825, 822 - BDA-2000A 1700mAh - udskift dit mobilbatteri og få mere ud af din mobil
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Giv din Doro mobil nyt liv med dette 8031 / 8031C / 8030 / Liberto 825, 822 mobilbatteri fra CELLONIC 3.7V
Man slider på mobilbatterier over tid, men der er bare en simpel, effektiv og billig måde at give din mobil nyt liv og varig strøm ved at udskifte det originale mobile batteri til et nyt. Alt hvad du behøver er de rigtige værktøjer, du kan købe her, og en god video-tutorial til fjernelse af batterier på YouTube fx.Med CELLONIC Lithiumion mobil batterier der er designet til Doro som udskiftningsbatteri 8031 / 8031C / 8030 / Liberto 825, 822 får du mere ud af din mobil.
✔ Udskiftningsbatteri af høj kvalitet og høj Kapacitet: 1700mAh
✔ Lang levetid - takket være højmoderne Lithium-teknologi uden memory-effekt – giver dit mobil batteri lang levetid
✔ Garanteret sikkerhed: kortslutnings-, overhednings- og overspændingsbeskyttet
✔ Hver enkelt celle i batterierne testes separat for at kunne leve op til de højeste professionelle krav
✔ 100% kompatibel udskiftning af dine originale batterier
Tekniske mobil batteri specifikationer:
Kapacitet: 1700mAh
Spænding: 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensioner: 71.95 x 45.25 x 5.10mm
Farve: Sort
Mobil udskiftninigsbatteri fra CELLONIC – Bedste kvalitet til en rimelig pris.
★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver vi dig en garanti på 36 måneder!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 921375 |
|---|---|
| Vægt: | 46 g |
| Længde: | 71.95 mm |
| Bredde: | 45.25 mm |
| Højde: | 5.1 mm |
| Spænding: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 1700mAh |
| EAN: | 4250843412294 |
Anmeldelser
Juste un bémol sur l'information :
Dans le mail d'expédition, il est mentionné que le colis arrivera dans les 2-3 jours ouvrables. Après 5 jours, je me suis inquiété auprès du service de réclamation qui m'a répondu, rapidement, que c'est plutôt 3-5 jours, voir un délai de 10 jours ouvrables (!) ...
Et finalement, le colis expédié le 10/04/2026, est arrivé le 28/04/2026.
S'il vous plait, supprimez cette mention de 2-3 jours ouvrables qui, je suis sûr, n'est jamais respectée avec La Poste Verte et sur laquelle vous n'avez aucune possibilité de garantir.
Merci bien.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |