1x Battery til Doro 401, C70, 1360, 6050, 6520, 6530, 6620, 1361, 6030, 1362, 6530, 6620, 1361, Bea-fon C70, Tiptel 6120, 6021, 6170, 6050, 6120, 6170 900mAh 3.7V fra CELLONIC
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
100% kompatibel batterier til Doro
Specielt designet til at passe til din enhed. Se den fulde kompatibilitetsliste.Garanteret 900mAh kapacitet
I modsætning til mange konkurrenter er vores batterikapaciteter sande, reelle og garanterede. Dette batteri er 900mAh og giver lang driftstid med færre opladningspauser - præcis som annonceret.Højtydende 3.7V DBC-800D batteri
Vores nye batterier med lang levetid leverer konsekvent høj ydeevne, der matcher eller overgår dit originale batteri - alt sammen i et stort antal opladningscyklusser.Overlegen kvalitet og sikkerhedsstandarder
Vi har været batterispecialister siden 2004, og alle vores udskiftningsbatterier gennemgår strenge tests for at leve op til de højeste EU-standarder og mere til - det er derfor, de leveres med 3 års garanti.Det bæredygtige valg
Udskift batteriet, ikke din enhed. Det er det smartere, billigere og mere miljøvenlige valg, der sparer dig penge og samtidig reducerer dit miljømæssige fodaftryk gennem genbrug.Uundværligt for ethvert nyt batteri til mobile enheder
Disse nye batterier til mobile enheder giver pålidelig strøm til intensive, langvarige forbrug og er perfekte som primære, sekundære, backup-, reserve- eller ekstrabatterier.Vælg CELLONIC og gå aldrig på kompromis med kvaliteten. Bestil nu!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 913738 |
|---|---|
| Vægt: | 43 g |
| Længde: | 53 mm |
| Bredde: | 34 mm |
| Højde: | 4.3 mm |
| Spænding: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 900mAh |
| EAN: | 4250264994287 |
Anmeldelser
Prix du produit et coût de livraison très compétitif.
Je suis très satisfait.
Prix du produit et coût de livraison très compétitif.
Je suis très satisfait.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |