(0 anmeldelser)
Artikelnummer: 929453
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdage
Kompatibel med
inkl. moms
Oversigt
Tekniske specifikationer:
Kapacitet: 1000mAh
Spænding: 3.6V - 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensioner: 51.00 x 34.00 x 5.00mm
17-delt Garmin reparationssæt indeholder:
4x Torx-skruetrækkere (1x T3 / 1x T4 / 1x T5 / 1x T6)
1x TS1 Pentalobe / Torx-skruetrækker
1x Phillips-skruetrækker (1,7 mm)
1x flad skruetrækker (2mm)
3x plastikhåndtag
2x sugekopper
1x pincet
1x stålværktøj til opbrydning
1x Sim-kortbakke-stift
1x trekantspudser af plast
1x universelt klæbebånd (50x28mm)
★ 3-årig garanti ★
Tekniske detaljer
Artikelnummer: 929453
Vægt: 148 g
Længde: 51 mm
Bredde: 34 mm
Højde: 5 mm
Spænding: 3.7V