Philips 4235 010 19641 Batteri 800mAh fra Cellonic
Ikke tilgængelig
Forventes på 15.05.2026
5% rabat hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Varianter
1x Batteri 800mAh
Oversigt
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 928953 |
|---|---|
| Vægt: | 25 g |
| Længde: | 50 mm |
| Bredde: | 14 mm |
| Højde: | 14 mm |
| Spænding: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 800mAh |
| EAN: | 4066067649947 |
Anmeldelser
Immer wieder.
Immer wieder.
Hvis du ikke har lyst til at pille, må du hellere holde fingrene fra den. Servicen/leveringen var TOP
Wer keine Lust auf gebastel hat, sollte hier lieber die Finger weglassen. Der Service / Lieferung war TOP
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |