Batteri til Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2 (7800mAh, 25.9V) fra CELLONIC
Ikke tilgængelig
Forventes på 01.08.2026
5% rabat hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Pålidelig og langvarig strøm til din Ambrogio-enhed med erstatningsbatterier fra CELLONIC.
Hold dig fuldt opladet og produktiv med vores højkvalitets 7800mAh 25.9V batterier fra CELLONIC.Disse langtidsholdbare erstatningsbatterier til Ambrogio er designet til høj og stabil ydeevne og længere driftstid – og reducerer behovet for hyppige opladninger og batteriskift.
Derfor er CELLONIC det bedste erstatningsbatteri til din Ambrogio-enhed:
• Garanteret kapacitet på 7800mAh – Leverer 7800mAh 25.9V strøm til længere brugstid og færre opladningspauser• Avanceret teknologi – Stabil effekt, længere levetid og effektiv ydeevne, selv ved mange opladninger
• Høj kvalitet og sikkerhed – Grundigt testet efter de højeste standarder for sikkerhed og driftssikkerhed
• Nem installation og perfekt pasform – Let at installere og fuldt kompatibel med din enhed
Produktinformation:
Mærke: CELLONIC
Celletype: Spænding: 25.9V
Kapacitet: 7800mAh
Watt: 45Wh
Dimensioner: 148.60 x 62 x 97
Erstatter OEM-batterier: Husqvarna Automower 430X, Automower 450X
Kompatible modeller: Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2, M-V10 – klik på kompatibilitet-fanen for den fulde liste
BEMÆRK: For optimal ydeevne og batterilevetid, oplad batteriet helt før første brug.
Batterieksperter siden 2004 – subtel har leveret pålidelige batterier til millioner i hele Europa. Bestil nu og få hurtig levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 943640 |
|---|---|
| Vægt: | 1302 g |
| Længde: | 148.6 mm |
| Bredde: | 62 mm |
| Højde: | 97 mm |
| Spænding: | 25.9V |
| Batteriteknologi: | Batteri |
| Batterikapacitet: | 7800mAh |
| EAN: | 4063714051641 |
Anmeldelser
Din mening er vigtig
Ingen anmeldelser endnu
Lige nu er der ingen anmeldelser af dette produkt. Men din indsigt er meget eftertragtet! Vi tror på styrken i ægte feedback fra vores verificerede købere for at hjælpe vores fællesskab med at træffe informerede beslutninger.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |