Batterioplader til Sony Cyber-shot DSC-RX10 II / A6100 / A6400 Kamerabatteri fra subtel
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Intelligent opladerteknologi til din Sony
Denne højkvalitative oplader fra subtel sørger for maksimal power til hverdagens små og store opgaver. ✔ Moderne teknologi med høj opladningshastighed og automatisk slukning ✔ Højkvalitativ bearbejdning: fleksibel, brudsikker kvalitets opladerkabel ✔ Garanteret sikkerhed: kortslutnings-, overophednings- og overspændingsbeskyttelse ✔ Kompakt, pladsbesparende design - også velegnet som rejseoplader ✔ Fleksibel indgangsspænding og LED-opladningsstatus Uanset hvilke planer du har kan du være sikker på, at du har den nødvendige power med en oplader fra subtel! Tekniske data: Indgangsspænding / Input (Volt): 100V - 250V Stikledning 1: Micro USB Output spænding (Volt): 5V Strømstyrke / Output (ampere): 1A / 1000mA Længde: 1.4m ★ 3 års garanti ★ Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver sikrer vi dig en garanti på 36 måneder!Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 937168 |
|---|---|
| Vægt: | 70 g |
| Længde: | 98 mm |
| Bredde: | 48 mm |
| Højde: | 38 mm |
| EAN: | 4063714088272 |
Anmeldelser
Même accueil en ligne en cas de difficult, service toujours aussi performant qui vaut de ma part, remerciements et félicitations.
Même accueil en ligne en cas de difficult, service toujours aussi performant qui vaut de ma part, remerciements et félicitations.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |