Nyt Kamera Batteri til Samsung MX10 MX20 MX25 HMX10 F34 F300 F30 F33 H100, BP85ST BP85NF - IA-BP85ST,IA-BP85NF 850mAh skift batteri til kamera
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Kamera batteri fra subtel IA-BP85ST,IA-BP85NF til Samsung HMX-H100, HMX-H1000, HMX-H104 digitalkamera og mere er perfekte erstatning eller backup batteri - så glipper du ikke det perfekte billede
Høj kvalitet, hurtig opladning 7.2V - 7.4V, 850mAh genopladeligt kamera batteri designet specielt som erstatning til HMX-H100, HMX-H1000, HMX-H104 .
✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid – 850mAh for premium kvalitet og ydeevne med en øget levetid.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteri Lithium-teknologi uden memory-effekt til fastholdelse af opladning uden strømudsving.
✔ Pålidelig ydeevne - færre opladninger og mindre ventetid på, at dit kamerabatteri oplades.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS certificeret, A klasse batteri med beskyttelse mod kortslutning, overophedning og overspænding.
✔ Grundig og omfattende test - hver battericelle testes for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt, og at de holder og opretholder den korrekte kapacitet.
Batteri til kamera specifikationer:
Kapacitet: 850mAh
Spænding: 7.2V - 7.4V
Celletype: Lithiumion
Dimensioner: 38.90 x 38.60 x 13.34mm
Farve: grå
★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver sikrer vi dig en garanti på 36 måneder!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 200142 |
|---|---|
| Vægt: | 44 g |
| Længde: | 37 mm |
| Bredde: | 38 mm |
| Højde: | 13 mm |
| Spænding: | 7.4V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 850mAh |
| EAN: | 4250264941878 |
| Producentens produktnummer: | CC-IABP85ST |
Anmeldelser
In het verleden weleens bij een andere aanbieder besteld, maar daar zoveel pech mee gehad. Subtiel heeft mij nog nooit teleurgesteld met accu's voor mijn camera's. Betaalbaar en van zeer hoge kwaliteit ik koop nooit meer ergens anders iets. Top ! Ga zo door Subtiel????????????
In het verleden weleens bij een andere aanbieder besteld, maar daar zoveel pech mee gehad. Subtiel heeft mij nog nooit teleurgesteld met accu's voor mijn camera's. Betaalbaar en van zeer hoge kwaliteit ik koop nooit meer ergens anders iets. Top ! Ga zo door Subtiel????????????
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |