Batteri til Apple MacBook Pro 15 - A1286 - Mid 2009, Pro 15” MB985LL/A, Pro 15” MB985ZP/A, Pro 15" MC118, Apple A1321, 661-5211, 661-5476 Bærbar computer - 5200mAh 11.1V
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
100% kompatibel batterier til Apple
Specielt designet til at passe til din enhed. Se den fulde kompatibilitetsliste.Garanteret 5200mAh kapacitet
I modsætning til mange konkurrenter er vores batterikapaciteter sande, reelle og garanterede. Dette batteri er 5200mAh og giver lang driftstid med færre opladningspauser - præcis som annonceret.Højtydende 11.1V A1321 batteri
Vores nye batterier med lang levetid leverer konsekvent høj ydeevne, der matcher eller overgår dit originale batteri - alt sammen i et stort antal opladningscyklusser.Overlegen kvalitet og sikkerhedsstandarder
Vi har været batterispecialister siden 2004, og alle vores udskiftningsbatterier gennemgår strenge tests for at leve op til de højeste EU-standarder og mere til - det er derfor, de leveres med 3 års garanti.Det bæredygtige valg
Udskift batteriet, ikke din enhed. Det er det smartere, billigere og mere miljøvenlige valg, der sparer dig penge og samtidig reducerer dit miljømæssige fodaftryk gennem genbrug.Uundværligt for ethvert nyt batteri til bærebar enheder
Disse nye batterier til bærebare enheder giver pålidelig strøm til intensive, langvarige forbrug og er perfekte som primære, sekundære, backup-, reserve- eller ekstrabatterier.Vælg CELLONIC og gå aldrig på kompromis med kvaliteten. Bestil nu!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 916691 |
|---|---|
| Vægt: | 440 g |
| Længde: | 251 mm |
| Bredde: | 91 mm |
| Højde: | 13 mm |
| Spænding: | 11.1V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapacitet: | 5200mAh |
| EAN: | 4250264912076 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Ekstra værktøj med i pakken - positiv overraskelse.
A recommander
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |