batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer

batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
199,00 kr.
inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Vurdering:
(7) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
4400mAh
Gewicht netto:
295g
Farve:
Sort
varenr.:
100298
batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
Producent:
subtel
Vurdering:
(7) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
4400mAh
Gewicht netto:
295g
Farve:
Sort
varenr.:
100298
Få din Dell bærbare computer tilbage til fuld opladning med dette helt nye udskiftningsbatteri GP975 - et 100 % kompatibelt Dell XPS M1530, PP28L udskiftningsbatteri fra subtel®

Bare fordi batteriet på din bærbare computer ikke holder opladningen som før, betyder det ikke, at du skal købe en helt ny bærbar computer.

Udskiftede batterier til bærbare computere giver din bærbare computer et nyt liv, så du kan arbejde, se videoer eller spille spil i mange flere timer mellem opladningerne - ligesom da din bærbare computer var ny.

Dette subtel® GP975 udskiftningsbatteri til bærbare computere er specielt designet til brug som et Dell udskiftningsbatteri til Dell XPS M1530, PP28L og andre modeller.

✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid - 4400mAh til længere brug mellem opladningerne.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteriet anvender Lithium-teknologi uden memory-effekt, for førsteklasses ydeevne og øget levetid.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS-certificeret, Grade A laptop power bank med kortslutning, overophedning og overspændingsbeskyttelse.
✔ Grundig, omfattende test - hver battericelle testes for optimal kapacitet og for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt - alt sammen før installation.

XPS M1530, PP28L Specifikationer for udskiftningsbatteri:
Kapacitet: 4400mAh
Spænding: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Model: Batteri

Bemærk: >> Ved udskiftning til et lithium-ion batteri med højere kapacitet (1000mAh eller mere) vil batteriet stikke ud ved computerens bagside, men vil stadig være fuldt funktionsdygtigt, da vores udskiftningsbatterier er designede til at være kompatible med din bærbare computers batterirum.

★ 3 års garanti ★
subtel® Dell XPS M1530, PP28L batteriudskiftninger står for høj kvalitet og certificerede standarder - derfor har de 36 måneders garanti!

Erstatter følgende produkter

Dell 312-0622
Dell 312-0660
Dell 312-0663
Dell 312-0664
Dell 312-0665
Dell 451-10528
Dell 451-10529
Dell GP973
Dell GP975
Dell RN894
Dell RN897
Dell RU006
Dell RU030
Dell RU033
Dell T330
Dell TK330
Dell TK362
Dell TK363
Dell TK369
Dell TX363
Dell XT816
Dell XT828
Dell XT832

Passer til følgende enheder

Dell PP28L
Dell XPS M1500
Dell XPS M1530
Dell XPS PP28L

Andre har også købt:

batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
+ 32-i-1 Præcision Skruetrækkersæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet, Computer, iPad, og skærm- & batteriudskiftning og andre elektroniske produkter.
Pris for begge: 288,00 kr.
Denne vare: batteri til bærbar computer Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh...  199,00 kr.

Produktvurderinger

(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
OKAY. hurtig levering, batteriopladet og fungerer. Alt godt tak.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
Meget godt produkt
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Alt er fint som altid.
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter