.dk
78 79 3103 (support på engelsk)
Man-fre kl. 10:00-15:00

bærbar batteri til Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer

bærbar batteri til Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
229,00 kr.
inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Vurdering:
(22)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
440g
Farve:
Sort
varenr.:
100064
Producent:
subtel
Vurdering:
(22)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
440g
Farve:
Sort
varenr.:
100064

Ny energi til din Dell notebook fra subtel®


Med det førsteklasses batteri til bærbar fra subtel har du power nok til hverdagens stor og små opgaver.

✔ Udskiftningsbatteri af høj kvalitet og høj Kapacitet: 6600mAh
✔ Lang levetid - takket være højmoderne Lithium-teknologi uden memory-effekt
✔ Garanteret sikkerhed: kortslutnings-, overhednings- og overspændingsbeskyttet
✔ Hver enkelt celle i batterierne testes separat for at kunne leve op til de højeste professionelle krav
✔ 100% kompatibel udskiftning af dine originale batterier

Tekniske data:
Spænding: 10.8V - 11.1V
Kapacitet: 6600mAh
Celletype: Lithiumion
Farve: sort
Bemærk: >> Ved udskiftning til et lithium-ion batteri med højere kapacitet (1000mAh eller mere) vil batteriet stikke ud ved computerens bagside, men vil stadig være fuldt funktionsdygtigt, da vores udskiftningsbatterier er designede til at være kompatible med din bærbare computers batterirum.

Udskiftninigsbatteriet fra subtel – Bedste kvalitet til en rimelig pris.

★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver vi dig en garanti på 36 måneder!

Erstatter følgende produkter

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Passer til følgende enheder

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Produktvurderinger

Vor bliver batteriet af.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Leveringen kom hurtigt og let.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
Perfekt og hurtig service
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
opfylder fuldt ud mine forventninger
Flere vurderinger Færre vurderinger

Our most popular products