batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer

batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
249,00 kr.
inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Vurdering:
(26) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
440g
Farve:
Sort
varenr.:
100064
batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
Producent:
subtel
Vurdering:
(26) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
440g
Farve:
Sort
varenr.:
100064
Få din Dell bærbare computer tilbage til fuld opladning med dette helt nye udskiftningsbatteri D5318 - et 100 % kompatibelt Dell Inspiron 6000, 9200, 9300 udskiftningsbatteri fra subtel®

Bare fordi batteriet på din bærbare computer ikke holder opladningen som før, betyder det ikke, at du skal købe en helt ny bærbar computer.

Udskiftede batterier til bærbare computere giver din bærbare computer et nyt liv, så du kan arbejde, se videoer eller spille spil i mange flere timer mellem opladningerne - ligesom da din bærbare computer var ny.

Dette subtel® D5318 udskiftningsbatteri til bærbare computere er specielt designet til brug som et Dell udskiftningsbatteri til Dell Inspiron 6000, 9200, 9300 og andre modeller.

✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid - 6600mAh til længere brug mellem opladningerne.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteriet anvender Lithium-teknologi uden memory-effekt, for førsteklasses ydeevne og øget levetid.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS-certificeret, Grade A laptop power bank med kortslutning, overophedning og overspændingsbeskyttelse.
✔ Grundig, omfattende test - hver battericelle testes for optimal kapacitet og for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt - alt sammen før installation.

Inspiron 6000, 9200, 9300 Specifikationer for udskiftningsbatteri:
Kapacitet: 6600mAh
Spænding: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Model: Batteri

Bemærk: >> Ved udskiftning til et lithium-ion batteri med højere kapacitet (1000mAh eller mere) vil batteriet stikke ud ved computerens bagside, men vil stadig være fuldt funktionsdygtigt, da vores udskiftningsbatterier er designede til at være kompatible med din bærbare computers batterirum.

★ 3 års garanti ★
subtel® Dell Inspiron 6000, 9200, 9300 batteriudskiftninger står for høj kvalitet og certificerede standarder - derfor har de 36 måneders garanti!

Erstatter følgende produkter

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Passer til følgende enheder

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Andre har også købt:

batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
+ 32-i-1 Præcision Skruetrækkersæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet, Computer, iPad, og skærm- & batteriudskiftning og andre elektroniske produkter.
Pris for begge: 322,47 kr.
Denne vare: batteri til bærbar computer Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400...  249,00 kr.

Produktvurderinger

Vor bliver batteriet af.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Passer og fungerer perfekt.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Leveringen kom hurtigt og let.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter