.dk
78 79 3103 (support på engelsk)
Man-fre kl. 10:00-15:00

Batteri til Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) udskiftsningsbatteri

Batteri til Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) udskiftsningsbatteri
×
1 / 1
229,00 kr. inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Celletype:
Lithium-Ionen
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vægt:
529g
Farve:
sort
varenr.:
100064
×
1 / 1
Producent:
subtel
Celletype:
Lithium-Ionen
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vægt:
529g
Farve:
sort
varenr.:
100064
Ny energi til din notebook!

Med det førsteklasses udskiftningsbatteri fra subtel har du power nok til hverdagens stor og små opgaver.

✔ Udskiftningsbatteri af høj kvalitet og høj Kapacitet: 6600mAh
✔ Lang levetid - takket være højmoderne lithium-teknologi uden memory-effekt
✔ Garanteret sikkerhed: kortslutnings-, overhednings- og overspændingsbeskyttet
✔ Hver enkelt celle inden mærkebatterierne testes separat for at kunne leve op til de højeste professionelle krav
✔ 100% kompatibel udskiftning af dine originale batterier

Tekniske data:
Kapacitet: 6600mAh
Spænding: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Farve: sort

Bemærk: Ved udskiftning til et lithium-ion batteri med højere kapacitet (1000mAh eller mere) vil batteriet stikke ud ved computerens bagside, men vil stadig være fuldt funktionsdygtigt, da vores udskiftningsbatterier er designede til at være kompatible med din bærbare computers batterirum.

Udskiftninigsbatteriet fra subtel – Bedste kvalitet til en rimelig pris.

★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver sikrer vi dig en garanti på 36 måneder!

Erstatter følgende produkter

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Passer til følgende enheder

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Andre har også købt:

Batteri til Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) udskiftsningsbatteri
+ 32-i-1 Precision Skruetrækker Sæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet PC, Notebook, iPad
+ Netdel til Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W) Opladerkabel Notebook laptop
Pris for alle tre: 457,00 kr.
Denne vare: Batteri til Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705...  229,00 kr.