Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri

Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri
Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri
639,00 kr.
inkl. moms

Leveringsklar den 17.02.2023
5% rabat
ved forudbestilling

Antal: 
Producent:
CELLONIC
Vurdering:
(24) (mere info)
Celletype:
NiMH
Spænding:
24V
Kapacitet:
3.3Ah
varenr.:
912789
Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri Nyt batteri med 24V, 3.3Ah, NiMH til Makita BMR100, BHR 200,BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 - BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri
Producent:
CELLONIC
Vurdering:
(24) (mere info)
Celletype:
NiMH
Spænding:
24V
Kapacitet:
3.3Ah
varenr.:
912789

Lang batterilevetid og høj kapacitet: CELLONIC® BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 batteri til Makita BMR100, BHR 200, BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 batteridrevet, elektrisk og batteridrevet værktøj - Makita erstatningsbatteri med 3,3Ah

Store projekter kræver en masse energi - og det højtydende batteri til batteridrevet værktøj leverer den!
Uanset om det er på arbejdet, på værkstedet eller i hjemmet og haven - med 3,3Ah-batteripakken fra CELLONIC® har du den strøm, du har brug for til at udføre dit arbejde.
Det kraftige 24V ekstra batteri giver en sikker og langvarig strømforsyning uden memory-effekt og er den perfekte energikilde til lange driftstider for dit Makita BMR100, BHR 200, BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 batteridrevet værktøj.

Lang batterilevetid: 3,3Ah BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 erstatningsbatteri med høj kapacitet og fuld kompatibilitet.
✔ Kraftfuldt i alle miljøer - 3,3Ah værktøjsbatteri med høj kapacitet
✔ Konstant effekt uden kapacitetstab - moderne NiMH-celler med reduceret hukommelseseffekt
✔ Nyd uafhængighed af stikkontakten - den lange driftstid gør dig uafhængig af irriterende opladningspauser
✔ 100% kompatibel udskiftning - Erstatter dit Makita BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 originale genopladelige batteri.

Lang batterilevetid: Makita-batteri med celler af høj kvalitet og certificeret sikkerhed
✔ Fuld effekt i op til 1000 opladningscyklusser - NiMH-celler af høj kvalitet
Kraftig og certificeret sikkerhed - beskyttelse mod kortslutning, overophedning, overspænding og stød
✔ Regelmæssige, omfattende tests - Hver af de installerede celler testes før installationen

Udskifteligt batteri / ekstra batteri BH2433, 2430,BH2420, 193736-9, 193737-7,193739-3 til dit Makita BMR100, BHR 200, BDF 460, BLS712, BLS820, BLS820 værktøj:
Mærke: CELLONIC® batteri til elværktøj
Kapacitet: 3.3Ah
Spænding: 24V
Celletype: NiMH

CELLONIC®-batteriet, der ofte bruges som batteri eller reservebatteri til batteridrevne skruetrækkere, hækkeklippere, plænetrimmere, flexmaskiner og meget mere, er en sikker og kraftfuld strømkilde til en god pris.

★ 3 års garanti på batterier og akkumulatorer ★
Som international specialforhandler siden 2004 ved vi, hvad der er vigtigt, når det drejer sig om genopladelige batterier og batterier af høj kvalitet. Derfor giver vi dig en garanti på 36 måneder!

Vigtig produktinformation

>> BEMÆRK - vores batteri er lidt større end originalen (se "dimensioner"). Afhængigt af din model kan batteriet muligvis stikke lidt ud af enheden.

Erstatter følgende produkter

Makita 193127-4
Makita 193128-2
Makita 193130-5
Makita 193131-3
Makita 193736-9
Makita 193737-7
Makita 193739-3
Makita 2417
Makita 2420
Makita 2430
Makita B2417
Makita B2420
Makita B2430
Makita B2433
Makita BH2420
Makita BH2430
Makita BH2433

Passer til følgende enheder

Makita BDF460
Makita BHP460
Makita BHR200
Makita BJR240
Makita BLS712
Makita BLS820
Makita BML240
Makita BMR100
Makita BSR730
Makita BSS730
Makita BTD200
Makita BTW200
Makita DK2401HF
Makita DK2402HF
Makita DK2403HF
Makita DK2404HF
Makita DK2405HF
Makita TW200D

Produktvurderinger

(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
Højtydende artikel, der lever op til mine forventninger. Konkurrencedygtig pris.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Batteriet er meget tungt og vanskeligt at fjerne fra maskinen. Ellers er det meget god værdi for pengene
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: hollandsk.)
Det er blevet modtaget godt og efter min smag
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: hollandsk.)
For øjeblikket i emballage
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
godt vedligeholdt over tid, fordi det allerede er bestilt for to år siden
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter