.dk

Batteri til Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 Batteridrevet værktøj - 3Ah 12V NiMH 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 Udskiftning af batteri

Batteri til Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 Batteridrevet værktøj - 3Ah 12V NiMH 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 Udskiftning af batteri

1 / 3

Batteri til Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 Batteridrevet værktøj - 3Ah 12V NiMH 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 Udskiftning af batteri Batteri til Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 Batteridrevet værktøj - 3Ah 12V NiMH 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 Udskiftning af batteri Batteri til Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 Batteridrevet værktøj - 3Ah 12V NiMH 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 Udskiftning af batteri
379,00 kr.
inkl. moms
klar til levering
Leveringstid 2 dage
klar til levering
Fragt koster 29 kr
Leveringstid 2 dage
varenr.:
912847
Producent:
CELLONIC
Vurdering:
(32) (mere info)
Celletype:
NiMH
Spænding:
12V
Kapacitet:
3Ah
Vægt:
600g

Liste over kompatibilitet

Har du brug for et pålideligt nyt batteri af høj kvalitet, med høj kapacitet og lang levetid ? Dette 3Ah 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 udskiftningsbatteri til værktøj fra CELLONIC® giver dig den vedvarende kraft, du har brug for.

Dette 3Ah 12V batteri med høj kapacitet 3Ah 12V batteripakke til batteridrevet værktøj fra CELLONIC® med hurtig opladning og lang levetid holder dit bærbare elværktøj i stand til at arbejde hårdere i længere tid.

Dette batteri til batteridrevet elværktøj er specielt designet som en 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteriudskiftning til elværktøj og tilbyder:

Lang levetid, fuld kompatibilitet: batteri med 3Ah høj kapacitet
✔ 100% kompatibel erstatning - erstatter dit originale 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri
✔ Lang batterilevetid, høj kapacitet - 12V værktøjsbatteri med 3Ah høj kapacitet
✔Konstant ydelse uden kapacitetstab - takket være moderne NiMH teknologi med reduceret memory-effekt tech
✔ Færre opladningspauser - mindre ventetid på, at dit værktøjsbatteri skal oplades

Bevist kvalitet, certificeret sikkerhed: 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 erstatningsbatterier til op til 1000 opladningscyklusser
✔ Langtidsholdbar, ensartet ydelse - tunge NiMH celler af høj kvalitet i op til 1000 opladningscyklusser
✔ Certificeret sikkerhed - CE- og ROHS-certificeret, klasse A-batteri med kortslutnings-, overophednings- og overspændingsbeskyttelse
✔ Grundig, omfattende test - hver battericelle testes for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt, og at den holder og opretholder den korrekte kapacitet - alt sammen før installation

Nyt batteri 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 til dit værktøj
Mærke: CELLONIC® Udskiftning af batteri til elværktøj
%title%: 3Ah
%title%: 12V
%title%: NiMH
Alternativ til / erstatter: Original 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri

★ 3-års garanti ★
Som international specialforhandler siden 2004 ved vi, hvad der er vigtigt, når det drejer sig om erstatningsbatterier af høj kvalitet til akku-save, boremaskiner, skruetrækkere m.m. Derfor har vores erstatningsbatterier en 36 måneders garanti!

Erstatter følgende produkter

Bosch 2607335054
Bosch 2607335055
Bosch 2607335071
Bosch 2607335081
Bosch 2607335090
Bosch 2607335107
Bosch 2607335108
Bosch 2607335143
Bosch 2607335145
Bosch 2607335148
Bosch 2607335151
Bosch 2607335172
Bosch 2607335185
Bosch 2607335243
Bosch 2607335244
Bosch 2607335250
Bosch 2607335376
Bosch 2607335378
Bosch 2607335471
Bosch 2610910405
Bosch 261091405
Bosch BAT011
Bosch BH1214H
Bosch BH1214L
Bosch BH1214MH
Bosch H1214N
Wuerth 702 300 412
Wuerth 702 300 512
Wuerth 702 300 712
Wurth 702 300 412
Wurth 702 300 512
Wurth 702 300 712

Passer til følgende enheder

Bosch 3300K
Bosch 3305K
Bosch 330K
Bosch 3310K
Bosch 3315K
Bosch 3500
Bosch ABS 12 M-2
Bosch ABS M 12V
Bosch AHS 3
Bosch AHS 4
Bosch AHS A
Bosch ASG 52
Bosch ATS 12-P
Bosch B2300
Bosch B2310
Bosch B2500
Bosch BABS 12V
Bosch BH-1214
Bosch GBM 12 VES-2
Bosch GBM 12VES-2
Bosch GLI 12V
Bosch GSB 12 VSE-2
Bosch GSB 12 VSP-3
Bosch GSB 12VSP-2
Bosch GSR 12 VES-2
Bosch GSR 12 VES-3
Bosch GSR 12VES-2
Bosch GSR 12VES-3
Bosch GSR 12VET
Bosch GSR 12VPE-2
Bosch GSR 12VSH-2
Bosch PSB 12VSP-2
Bosch PSR 12 VES-2
Bosch PSR 120
Bosch PSR 12VES-2
Skil 3300K
Skil 3305K
Skil 3310K
Skil 3315K
Skil 3500
Skil B2300
Wuerth ABS 12 M-2
Wuerth ABS 12 M2
Wuerth ABS 12-M2
Wuerth ABS 12M-2
Wuerth ABS 12M2
Wuerth ABS M 12V
Wuerth ABS M12V
Wuerth ABS12M2
Wuerth ATS 12-P
Wuerth ATS 12P
Wuerth ATS12 P
Wuerth ATS12P
Wurth ABS 12 M-2
Wurth ABS 12 M2
Wurth ABS 12-M2
Wurth ABS 12M-2
Wurth ABS 12M2
Wurth ABS M 12V
Wurth ABS M12V
Wurth ABS12M2
Wurth ATS 12-P
Wurth ATS 12P
Wurth ATS12 P
Wurth ATS12P

Andre har også købt:

Batteri til Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 Batteridrevet værktøj - 3Ah 12V NiMH 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 Udskiftning af batteri
+ Værktøjspose / bæltetaske til trådløs skruetrækker Bosch GSR 12V-15 + tilbehør - trådløs skruetrækkerpose, værktøjsrem
Pris for begge: 468,00 kr.
Denne vare: Batteri til Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 Batteridr...  379,00 kr.

Produktvurderinger

(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: finsk.)
Produktet var som forventet og ser ud til at fungere upåklageligt. Leveringen var hurtig, og det var nemt at overvåge dens fremskridt. Intet sted for bebrejdelse.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: hollandsk.)
Perfekt batteri! Vores ældre boremaskine er som ny igen.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter