3x Batteri til Autec MBM06MH Skift Batteri 700mAh Accumulator Akku
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Har du brug for et pålideligt erstatningsbatteri af høj kvalitet, med høj kapacitet og lang levetid til Autec E16 KTC, E16 Sirio 42, Modular MK, Modular MJ-batteri? Dette 3x subtel 700mAh MBM06MH udskiftningsbatterisæt til Autec-fjernbetjeninger giver dig den holdbare kraft, du har brug for
Holder din Autec-fjernbetjening ikke længere sin opladning? Er det originale batteri slidt op?Dette 3x erstatningsbatterisæt med høj kapacitet til Autec E16 KTC, E16 Sirio 42, Modular MK, Modular MJ-batteri fra subtel vil holde din fjernbetjening og radiosender kørende i længere tid og med optimal ydelse.
Lang levetid, fuld kompatibilitet: Autec E16 KTC, E16 Sirio 42, Modular MK, Modular MJ batteri med 700mAh høj kapacitet
✔ 100% kompatibel erstatning - Erstatter dit originale Autec MBM06MH-batteri
✔ Lang batterilevetid, høj kapacitet - 7,2V batteri med høj ledningsevne, 700mAh høj kapacitet
✔ Intet kapacitetstab - takket være moderne NiMH-teknologi med en reduceret hukommelsesteknologi
✔ Færre opladningspauser - mindre tid brugt på at vente på, at din enhed oplades
✔ Bred kompatibilitet - Autec MBM06MH-batteriet passer til en lang række Autec-fjernbetjeninger - et 100 % kompatibelt Autec E16 KTC-batteri, Autec E16 Sirio 42-batteri, Autec FJM-batteri, Autec Modular MK plus-batteriudskiftning & mange flere
Bevist kvalitet, certificeret sikkerhed: Autec MBM06MH udskiftningsbatterier til op til 1000 opladningscyklusser
✔ Langvarig, ensartet ydelse - NiMH-celler af høj kvalitet til op til 1000 opladningscyklusser
✔ Certificeret sikkerhed - CE- og ROHS-certificeret, klasse A-batteri med kortslutnings-, overophednings- og overspændingsbeskyttelse
✔ Velegnet til - minusgrader og høje temperaturer - særligt vejr- og temperaturbestandigt
✔ Grundig, omfattende test - hver battericelle testes for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt, og at den holder og opretholder den korrekte kapacitet - alt sammen før installation
3x Udskiftningsbatterier MBM06MH til Autec E16 KTC, E16 Sirio 42, Modular MK, Modular MJ fjernbetjening
Mærke: subtel Fjernbetjening Udskiftningsbatterier
Kapacitet: 700mAh
Spænding: 7,2V
Celleteknologi: NiMH
Dimensioner:: 1: 77.20 x 52.40 x 15.40mm
Alternativ til / erstatter: 1: Original MBM06MH batteri
★ 3-årig garanti ★
Som international specialforhandler siden 2004 ved vi, hvad der er vigtigt, når det drejer sig om erstatningsbatterier & senderbatterier af høj kvalitet til Autec sikkerhedsfjernbetjening. Derfor leveres vores erstatnings-Autec batteri MBM06MH med en 36-måneders garanti!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 934308 |
|---|---|
| Vægt: | 306 g |
| Længde: | 78.28 mm |
| Bredde: | 52.4 mm |
| Højde: | 46.44 mm |
| Spænding: | 7.2V |
| Batteriteknologi: | NiMH |
| Batterikapacitet: | 700mAh |
| EAN: | 4064475332581 |
Anmeldelser
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |