2x Batteri til Sony F828, F717, R1 S85, TRV118 SR1 GV-D1000, NPFM30, NPQM71, NPQM91 NP-FM50H (1600mAh, 7.4V) fra CELLONIC
Ikke tilgængelig
Forventes på 19.07.2026
5% rabat hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Pålidelig, langvarig strøm til dit Sony kamera med CELLONIC batterier
Gå aldrig glip af et billede med vores 2x høj-kvalitets CELLONIC 1600mAh 7.4V Lithiumion kamerabatterier.Designet til optimal og langvarig ydeevne, leverer vores batterier stabil strøm over lange perioder og reducerer behovet for hyppige batteriskift eller opladninger. Ideelle til både professionelle fotografer og entusiaster, disse erstatnings- eller backupbatterier sikrer pålidelig ydeevne til lange, uafbrudte optagelser.
Hvorfor vælge vores kamerabatterier?
✔ 100 % kompatibelt – Specifikt designet til Sony NP-FM30, NP-QM71, NP-QM91 kameraer og mere. Klik på fanen "Kompatibiliteter" for at se hele listen✔ Garanteret 1600mAh kapacitet – Leverer 1600mAh 7.4V til lange fotosessioner og færre opladninger
✔ Førsteklasses Lithiumion teknologi – Garanterer stabil strøm, længere levetid og effektiv ydeevne med mange opladninger
✔ Høj kvalitet og sikkerhed – Omhyggeligt testet for at opfylde de højeste standarder
✔ Nem installation og perfekt pasform – Problemfri udskiftning eller backup, passer også i den originale oplader
>> FARE FOR FORVEKSLING - Sammenlign dimensionerne / designet på dit originale batteri med dimensionerne på vores batteri Sony NP-FM-55H, NP-FM500H, A68 SLT-A68, DSLR-A100 (α100) (not compatible)
BEMÆRK: For optimal ydeevne og længere levetid, oplad batterierne helt før første brug.
Hvert CELLONIC batteri gennemgår streng testning for at sikre høj ydeevne og langvarig strøm. Bestil nu for hurtig levering og 3-års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 943004 |
|---|---|
| Vægt: | 166 g |
| Længde: | 55 mm |
| Bredde: | 38 mm |
| Højde: | 20 mm |
| Spænding: | 7.4V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 1600mAh |
| EAN: | 4063714179536 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |