Sammenleggbar Fotobox Lystelt 30cm – LED-ringlampe, 120 Perler, CRI ≥97, 5500K Dagslys, 10-trinns Dimming, 6 Bakgrunner & Bæreveske fra CELLONIC
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 943520 |
|---|---|
| Vægt: | 1624 g |
| Længde: | 325 mm |
| Bredde: | 315 mm |
| Højde: | 45 mm |
| Spænding: | 5 |
| EAN: | 4063714142516 |
Anmeldelser
Din mening er vigtig
Ingen anmeldelser endnu
Lige nu er der ingen anmeldelser af dette produkt. Men din indsigt er meget eftertragtet! Vi tror på styrken i ægte feedback fra vores verificerede købere for at hjælpe vores fællesskab med at træffe informerede beslutninger.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |