Dyson V7 Motorhead Origin Batteri 2500mAh fra CELLONIC
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
100% kompatibel med Dyson V7-serien
Vores CELLONIC Dyson V7-batterier bringer din Dyson-støvsuger tilbage til fuld styrke, så du sparer penge og samtidig investerer i en bæredygtig og miljøvenlig fremtid.Dette batteri er fuldt kompatibelt med en bred vifte af Dyson V7-modeller, herunder V7 Motorhead og V7 Animal. Se den fulde kompatibilitetsliste nedenfor.
Passer nøjagtigt til Dyson V7
Dette batteri har præcis det samme design som dit originale Dyson V7-batteri. Du skal bare skrue tre skruer ud, udskifte batteriet og gå i gang!Høj kvalitet og sikkerhedsstandarder
Vi har været specialister i batterier af høj kvalitet siden 2004, og alle vores udskiftningsbatterier gennemgår strenge og grundige tests under hele produktionsprocessen. Det er derfor, de leveres med 3 års garanti.Det bæredygtige valg
Udskift batteriet, ikke støvsugeren. Det er det smartere, billigere og mere miljøvenlige valg - du reducerer dit miljømæssige fodaftryk gennem genbrug og mindre affald.Vigtig bemærkning - Dette batteri vejer 480 g og har en kapacitet på 2500 mAh. Mange konkurrenter opgiver kapaciteter på 5000-6000mAh for batterier, der også vejer 480g. Det er simpelthen ikke muligt. Vores har en ægte kapacitet på 2500 mAh og fungerer ligesom dit originale V7-batteri - præcis som annonceret.
Vælg CELLONIC, og gå aldrig på kompromis med kvaliteten. Bestil nu!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 924569 |
|---|---|
| Vægt: | 480 g |
| Længde: | 130.85 mm |
| Bredde: | 80.6 mm |
| Højde: | 122.05 mm |
| Spænding: | 21.6V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 2500mAh |
| EAN: | 4068348299049 |
Anmeldelser
Das beste ist die optimale Montageanleitung im Video, da kann fast nicht schief gehen
Das beste ist die optimale Montageanleitung im Video, da kann fast nicht schief gehen
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |