Kamera Batteri til Sony CCD-CR1 Ruvi, Cyber-shot DSC-F505, -F55, DSC-P1, -P20, -P30, -P50, DCR-PC1, -PC2, -PC3, -PC4, -PC5, DCR-TRV1VE - NP-FS11 1400mAh Udskiftsningsbatteri til kamera
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Kamera batteri fra CELLONIC NP-FS11 til Sony CCD, DSC, DCR digitalkamera og mere er perfekte erstatning eller backup batteri - så glipper du ikke det perfekte billede
Høj kvalitet, hurtig opladning 3.6V - 3.7V, 1400mAh genopladeligt kamera batteri designet specielt som erstatning til CCD, DSC, DCR .
✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid – 1400mAh for premium kvalitet og ydeevne med en øget levetid.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteri Lithium-teknologi uden memory-effekt til fastholdelse af opladning uden strømudsving.
✔ Pålidelig ydeevne - færre opladninger og mindre ventetid på, at dit kamerabatteri oplades.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS certificeret, A klasse batteri med beskyttelse mod kortslutning, overophedning og overspænding.
✔ Grundig og omfattende test - hver battericelle testes for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt, og at de holder og opretholder den korrekte kapacitet.
Batteri til kamera specifikationer:
Kapacitet: 1400mAh
Spænding: 3.6V - 3.7V
Celletype: Lithiumion
Farve: sort
★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver sikrer vi dig en garanti på 36 måneder!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 101170 |
|---|---|
| Vægt: | 50 g |
| Længde: | 51 mm |
| Bredde: | 30 mm |
| Højde: | 16 mm |
| Spænding: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapacitet: | 1400mAh |
| EAN: | 4250264903272 |
Anmeldelser
Lieferung ging superschnell.
Vielen Dank und weiter so.
Lieferung ging superschnell.
Vielen Dank und weiter so.
Men jeg ville personligt skifte leverandør forsinkelser og undskyldninger synes at være mere reglen end undtagelsen hos UPS.jeg har desværre ingen god erfaring med UPS.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |