.dk

M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh

M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh

1 / 6

M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh
95,00 kr.
inkl. moms
klar til levering
Leveringstid 2 dage
klar til levering
Fragt koster 29 kr
Leveringstid 2 dage
varenr.:
918015
Producent:
CELLONIC
Vurdering:
(35) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
3.7V
Kapacitet:
950mAh
Vægt:
23g
Farve:
Grå

Liste over kompatibilitet

Varig strøm og opladning til din Logitech-fjernbetjening med dette CELLONIC® 3.7V, 950mAh udskiftningsbatteri til Logitech Harmony One - et 100 % kompatibelt Logitech diNovo Edge-batteri, Logitech DiNovo Mini-batteri, Harman Kardon TC30-batteri og meget mere


Holder din Logitech-fjernbetjening ikke længere opladningen? Er det originale Logitech Harmony One-batteri slidt op?

Denne udskiftningspakke med høj kapacitet til Logitech Harmony-batteri fra CELLONIC® vil holde dine universalfjernbetjeninger i gang i længere tid og med optimal ydeevne.

✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid - 950mAh for førsteklasses kvalitet og ydeevne med en øget levetid.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteriet bruger Lithium-teknologi uden memory-effekt, der bevarer opladningen uden strømsvingninger.
✔ Pålidelig ydeevne - færre opladningspauser og mindre tid, der bruges på at vente på, at din enhed oplades.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS-certificeret, Grade A-batteri med kortslutnings-, overophednings- og overspændingsbeskyttelse.
✔ Grundig, omfattende testning - hver battericelle testes for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt, og at den holder og opretholder den korrekte kapacitet - alt sammen før installation.
✔ Bred kompatibilitet - batteriet passer til en lang række Logitech Harmony-modeltyper - et perfekt erstatningsbatteri til Logitech Edge, Logitech Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 & mange flere.

M41B batteri Specifikationer:
Kapacitet: 950mAh
Spænding: 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensioner: 53 x 33,2 x 7,3mm
Farve: Grå
Model: Logitech M41B / R-RG7 / R-IG7 Batteri

★ 3 års garanti ★
CELLONIC® universal fjernbetjeningsbatterier står for høj kvalitet og certificerede standarder - derfor har de en 3-årig garanti!

Vigtig produktinformation

>> FARE FOR FORVEKSLING - Sammenlign dimensionerne / designet på dit originale batteri med dimensionerne på vores batteri

Erstatter følgende produkter

Logitech 190304-0004
Logitech 190304-200
Logitech 1903040000
Logitech 1903042001
Logitech 815000037
Logitech 994000033
Logitech F12440023
Logitech HHD10010
Logitech K43D
Logitech M36B
Logitech M41B
Logitech MSE10007
Logitech NC1002
Logitech NTA2340
Logitech R-IG7
Logitech R-RG7
Logitech R1G7
Logitech RLI 001.9

Passer til følgende enheder

Harman Kardon TC30
Logitech diNovo Edge
Logitech DiNovo Mini
Logitech Harmony 720
Logitech Harmony 720 Pro
Logitech Harmony 720 Remote
Logitech Harmony 780
Logitech Harmony 785
Logitech Harmony 880
Logitech Harmony 880 Pro
Logitech Harmony 880 Remote
Logitech Harmony 885
Logitech Harmony 885 Remote
Logitech Harmony 890
Logitech Harmony 890 Pro
Logitech Harmony 890 Remote
Logitech Harmony 895
Logitech Harmony 900
Logitech Harmony 900 Pro
Logitech Harmony 900 Remote
Logitech Harmony MX-880
Logitech Harmony MX-890
Logitech Harmony One
Logitech Harmony R-1G7
Monster AVL300
Monster AVL300s
Monster MCC-AV100

Andre har også købt:

M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 885 785 785 720 diNovo Edge diNovo Mini Harman Kardon TC30 R-IG7 Batteri - 3.7V, 950mAh
+ 32-i-1 Præcision Skruetrækkersæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet, Computer, iPad, og skærm- & batteriudskiftning og andre elektroniske produkter.
Pris for begge: 184,00 kr.
Denne vare: M41B Batteri til Logitech Harmony One Harmony One Harmony 900 895 8...  95,00 kr.

Produktvurderinger

(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Modtog mit batteri og i perfekt stand! Meget kompetent og venlig kundeservice!!! Ja, vi ses snart, så snart jeg har brug for en artikel! Med venlig hilsen
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
overskuelig og funktionel side, konkurrencedygtige priser, kompatibel vare og hurtigt modtaget, kort sagt: Jeg er helt tilfreds, og jeg vil ikke tøve med at bestille igen!
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Skal stadig have langvarig erfaring med batteriet, men ved første øjekast virker kapaciteten i orden.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Varen flot, hurtig levering
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter