.dk

Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V

Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V

1 / 7

Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V
199,00 kr.
inkl. moms
klar til levering
Leveringstid 2 dage
klar til levering
Fragt koster 29 kr
Leveringstid 2 dage
varenr.:
917701
Producent:
CELLONIC
Vurdering:
(89) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
14.4V - 14.8V
Kapacitet:
2200mAh
Farve:
Sort

Liste over kompatibilitet

100% kompatibel batterier til Lenovo

Specielt designet til at passe til din enhed. Se den fulde kompatibilitetsliste.

Garanteret 2200mAh kapacitet

I modsætning til mange konkurrenter er vores batterikapaciteter sande, reelle og garanterede. Dette batteri er 2200mAh og giver lang driftstid med færre opladningspauser - præcis som annonceret.

Højtydende 14.4V - 14.8V L12M4E01 / L12S4A02 / L12L4E01 batteri

Vores nye batterier med lang levetid leverer konsekvent høj ydeevne, der matcher eller overgår dit originale batteri - alt sammen i et stort antal opladningscyklusser.

Overlegen kvalitet og sikkerhedsstandarder

Vi har været batterispecialister siden 2004, og alle vores udskiftningsbatterier gennemgår strenge tests for at leve op til de højeste EU-standarder og mere til - det er derfor, de leveres med 3 års garanti.

Det bæredygtige valg

Udskift batteriet, ikke din enhed. Det er det smartere, billigere og mere miljøvenlige valg, der sparer dig penge og samtidig reducerer dit miljømæssige fodaftryk gennem genbrug.

Uundværligt for ethvert nyt batteri til bærebar enheder

Disse nye batterier til bærebare enheder giver pålidelig strøm til intensive, langvarige forbrug og er perfekte som primære, sekundære, backup-, reserve- eller ekstrabatterier.

Vælg CELLONIC og gå aldrig på kompromis med kvaliteten. Bestil nu!

Vigtig produktinformation

>> FARE FOR FORVEKSLING - Sammenlign dimensionerne / designet på dit originale batteri med dimensionerne på vores batteri

Erstatter følgende produkter

Lenovo 121500171
Lenovo 121500172
Lenovo 121500173
Lenovo 121500174
Lenovo 121500175
Lenovo 121500176
Lenovo 121500256
Lenovo 121500257
Lenovo 121500270
Lenovo 5B10H15335
Lenovo 5B10H15336
Lenovo 5B10K10161
Lenovo 5B10K10191
Lenovo 5B10K10199
Lenovo 5B10K10206
Lenovo 5B10K10211
Lenovo 5B10K10238
Lenovo 5B10K10240
Lenovo 90202869
Lenovo L12L4A02
Lenovo L12L4E01
Lenovo L12M4A02
Lenovo L12M4E01
Lenovo L12S4A02
Lenovo L12S4E01
Lenovo L12S4E02
Lenovo L14C4A01
Lenovo L14C4E01

Passer til følgende enheder

Lenovo IdeaPad B70-80
Lenovo IdeaPad G40-30
Lenovo IdeaPad G40-45
Lenovo IdeaPad G40-70
Lenovo IdeaPad G40-70m
Lenovo IdeaPad G40-75
Lenovo IdeaPad G40-80
Lenovo IdeaPad G400s
Lenovo IdeaPad G400s Touch
Lenovo IdeaPad G405s
Lenovo IdeaPad G405s Touch
Lenovo IdeaPad G410s Touch
Lenovo IdeaPad G50-30
Lenovo IdeaPad G50-45
Lenovo IdeaPad G50-70
Lenovo IdeaPad G50-70M
Lenovo IdeaPad G50-70m
Lenovo IdeaPad G50-80
Lenovo IdeaPad G500
Lenovo IdeaPad G500s
Lenovo IdeaPad G500s Touch
Lenovo IdeaPad G505
Lenovo Ideapad G505s
Lenovo IdeaPad G505s Touch
Lenovo IdeaPad G510s
Lenovo IdeaPad G510s Touch
Lenovo IdeaPad G70-35
Lenovo IdeaPad G70-70
Lenovo IdeaPad G70-80
Lenovo IdeaPad S40-70
Lenovo IdeaPad S410p
Lenovo IdeaPad S410p Touch
Lenovo IdeaPad S435
Lenovo IdeaPad S510p
Lenovo IdeaPad S510p Touch
Lenovo IdeaPad Z40-70
Lenovo IdeaPad Z40-75
Lenovo IdeaPad Z50-70
Lenovo IdeaPad Z50-75
Lenovo IdeaPad Z70-80
Lenovo IdeaPad Z710
Medion Akoya S4217T

Andre har også købt:

Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s Bærbar computer - 2200mAh 14.4V - 14.8V
+ 32-i-1 Præcision Skruetrækkersæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet, Computer, iPad, og skærm- & batteriudskiftning og andre elektroniske produkter.
+ Intenso 1 TB ekstern harddisk Memory Case (USB 3.0, 2,5
Pris for alle tre: 887,00 kr.
Denne vare: Batteri til Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, ...  199,00 kr.

Produktvurderinger

Virker perfekt og holder strøm men rimelig godt
Passer fint til min computer
Den er så god. Jeg bruger nu den.
Batteriet er OK
Et batteri til en computer er uundværligt. Fandt den her og produktet fungerer.
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter