Sony VGP-BPSC24 Batteri 4200mAh fra Cellonic
Ikke tilgængelig
Forventes på 10.04.2026
5% rabat hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Bare fordi batteriet på din bærbare computer ikke holder opladningen som før, betyder det ikke, at du skal købe en helt ny bærbar computer.
Udskiftede batterier til bærbare computere giver din bærbare computer et nyt liv, så du kan arbejde, se videoer eller spille spil i mange flere timer mellem opladningerne - ligesom da din bærbare computer var ny.
Dette CELLONIC VGP-BPS24 udskiftningsbatteri til bærbare computere er specielt designet til brug som et Sony udskiftningsbatteri til Sony VAIO VPC, SVS13, 15 og andre modeller.
✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid - 4200mAh til længere brug mellem opladningerne.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteriet anvender Lithium-teknologi uden memory-effekt, for førsteklasses ydeevne og øget levetid.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS-certificeret, Grade A laptop power bank med kortslutning, overophedning og overspændingsbeskyttelse.
✔ Grundig, omfattende test - hver battericelle testes for optimal kapacitet og for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt - alt sammen før installation.
VAIO VPC, SVS13, 15 Specifikationer for udskiftningsbatteri:
Kapacitet: 4200mAh
Spænding: 11.1V
Celletype: Lithiumpolymer
Model: Batteri
★ 3 års garanti ★
CELLONIC Sony VAIO VPC, SVS13, 15 batteriudskiftninger står for høj kvalitet og certificerede standarder - derfor har de 36 måneders garanti!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 941920 |
|---|---|
| Vægt: | 353 g |
| Længde: | 212 mm |
| Bredde: | 71 mm |
| Højde: | 14 mm |
| Spænding: | 11.1V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapacitet: | 4200mAh |
| EAN: | 4068348924798 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Somit kann ich mein 15 Jahre altes Sony Vaio Laptop wieder kabellos nutzen.
Bei Bedarf bestelle ich gerne wieder bei Ihnen.
Somit kann ich mein 15 Jahre altes Sony Vaio Laptop wieder kabellos nutzen.
Bei Bedarf bestelle ich gerne wieder bei Ihnen.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |