Samsung Galaxy S24 USB C til hovedtelefonstik-splitter i sølv fra Cellonic
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
CELLONIC 2-i-1 USB C til 3,5 mm jackstik og USB Type C opladningsportsplitter med DAC Smart Chip og 60 W strømforsyning til iPhones, smartphones, højttalere, høretelefoner, headsets m.m.
Oplad din USB-C-telefon, mens du lytter til dine hovedtelefoner eller headset, bruger en mikrofon, eller når den er tilsluttet et aux-bilstereoanlæg med denne holdbare og multifunktionelle USB C til 3,5 mm jackstik og opladeradapter med USB C-opladningsstikport.
✔ 2-i-1 Dual USB C Splitter - Denne dobbelte adapter giver samtidig lyd og opladning og opdeler din USB C-port i et 3,5 mm hovedtelefonstik / aux-indgang og en anden USB C-port.
✔ 60W PD Super Fast Charging - Understøtter opladningshastigheder på op til 60W Power Delivery
✔ Intelligent DAC - har en smart DAC-chip til optimal konvertering fra digitale til analoge signaler
✔ Fremragende lydkvalitet - Giver HiFi-lydkvalitet, perfekt til musik, opkald, videoer og spil
✔ Kabel af høj kvalitet - En robust, snoet og knækfri flettet ledning i sølv/sort med robuste, forstærkede stik
✔ Bred kompatibilitet - Denne plug-in og play-adapter med dobbelt opladning fra USB C til hovedtelefonstik passer til de fleste USB C-telefoner/smartphones, tablets og bærbare computere - den perfekte iPhone-hovedtelefonadapter / iPhone aux-adapter
★ 3 års garanti ★
Vi er stolte af vores produkter - derfor er der 36 måneders garanti på vores CELLONIC USB C til Aux- og opladeradaptere!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 942157 |
|---|---|
| Vægt: | 20 g |
| Længde: | 140 mm |
| Bredde: | 20 mm |
| Højde: | 8 mm |
| EAN: | 4068348833816 |
Anmeldelser
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |