Samsung Galaxy A52
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Varianter
Kabel og Adaptor
Oversigt
Direkte og sikker forbindelse - dette førsteklasses kabel fra CELLONIC!
✔ Moderne teknologi med høj opladningshastighed
✔ Højkvalitativ bearbejdning: fleksibel, brudsikker databakel med stik i høj kvalitet
✔ Kompatibel med tidligere versioner
Tekniske data:
Farve: Rød
Stikledning 1: USB C Type C
Stikledning 2: 3,5mm (Jack)
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 942350 |
|---|---|
| Vægt: | 20 g |
| Længde: | 145 mm |
| Bredde: | 30 mm |
| Højde: | 5 mm |
| EAN: | 4068348831270 |
Anmeldelser
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |