bq Edison 3 lomme pocket
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Varianter
Etui
Oversigt
Vores håndlavede covers er praktisk designede, og fremstillet i slidstærke materialer af høj kvalitet. Og uanset hvilket tablet cover fra subtel du vælger, er du altid garanteret et håndværk i topklasse, der både beskytter og fremhæver din tablet og dens funktioner.
Specifikationer:
- Forstærkede hjørner sikrer optimal beskyttelse af din enhed, og absorberer stød så du undgår skader på skærm og bagside
- Effektiv beskyttelse mod ridser på skærmen, støv og mindre slag for- og bagfra.
- Med integrerede klemmer, der holder din tablet sikkert på plads.
- Effektiv beskyttelse, når som helst, hvor som helst.
- Med praktisk stå-funktion, der gør det let at se videoer eller præsentationer hvor som helst.
Materiale: Kunstlæder
Farve: sort
Leveringsomfang:
- 1x Universal beskyttelsesetui
★ 3 års garanti ★
Siden 2004 har vi arbejdet som international specialforhandler, med ekspertviden om vores kvalitetsprodukter. Derfor kan vi sikre vores kunder en garanti på 36 måneder!
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 920930 |
|---|---|
| Vægt: | 253 g |
| Længde: | 260 mm |
| Bredde: | 185 mm |
| Højde: | 24 mm |
| EAN: | 4057769453611 |
Anmeldelser
Je conseille donc le site.
Je conseille donc le site.
Det er ærgerligt, for etuiet er rigtig godt.
Dommage car l'étui est très bien.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |