batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer

batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
279,00 kr.
inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Vurdering:
(21) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
460g
Farve:
Sort
varenr.:
100824
batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
Producent:
subtel
Vurdering:
(21) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
460g
Farve:
Sort
varenr.:
100824
Få din Dell bærbare computer tilbage til fuld opladning med dette helt nye udskiftningsbatteri KD476 - et 100 % kompatibelt Dell Inspiron 1501, 6400, Inspiron E1505 udskiftningsbatteri fra subtel®

Bare fordi batteriet på din bærbare computer ikke holder opladningen som før, betyder det ikke, at du skal købe en helt ny bærbar computer.

Udskiftede batterier til bærbare computere giver din bærbare computer et nyt liv, så du kan arbejde, se videoer eller spille spil i mange flere timer mellem opladningerne - ligesom da din bærbare computer var ny.

Dette subtel® KD476 udskiftningsbatteri til bærbare computere er specielt designet til brug som et Dell udskiftningsbatteri til Dell Inspiron 1501, 6400, Inspiron E1505 og andre modeller.

✔ Høj kapacitet, lang batterilevetid - 6600mAh til længere brug mellem opladningerne.
✔ Lang levetid ved fuld effekt - batteriet anvender Lithium-teknologi uden memory-effekt, for førsteklasses ydeevne og øget levetid.
✔ Certificeret sikkerhed og kvalitet - CE & ROHS-certificeret, Grade A laptop power bank med kortslutning, overophedning og overspændingsbeskyttelse.
✔ Grundig, omfattende test - hver battericelle testes for optimal kapacitet og for at sikre, at alle sikkerhedskrav er opfyldt - alt sammen før installation.

Inspiron 1501, 6400, Inspiron E1505 Specifikationer for udskiftningsbatteri:
Kapacitet: 6600mAh
Spænding: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Model: Batteri

Bemærk: >> Ved udskiftning til et lithium-ion batteri med højere kapacitet (1000mAh eller mere) vil batteriet stikke ud ved computerens bagside, men vil stadig være fuldt funktionsdygtigt, da vores udskiftningsbatterier er designede til at være kompatible med din bærbare computers batterirum.

★ 3 års garanti ★
subtel® Dell Inspiron 1501, 6400, Inspiron E1505 batteriudskiftninger står for høj kvalitet og certificerede standarder - derfor har de 36 måneders garanti!

Vigtig produktinformation

>> FARE FOR FORVEKSLING - Sammenlign dimensionerne / designet på dit originale batteri med dimensionerne på vores batteri

Erstatter følgende produkter

Dell 03M190
Dell 05K145
Dell 0DW554
Dell 0RD859
Dell 0TD349
Dell 0UD260
Dell 312-0212
Dell 312-0427
Dell 312-0428
Dell 312-0460
Dell 312-0461
Dell 312-0466
Dell 312-0467
Dell 312-0599
Dell 312-0600
Dell 312-0747
Dell 312-0868
Dell 312-0873
Dell 3M190
Dell 451-10338
Dell 451-10339
Dell 451-10424
Dell 451-10482
Dell 5K145
Dell 8M039
Dell C565C
Dell CR174
Dell DW554
Dell DW842
Dell F224C
Dell F678F
Dell F729F
Dell G102C
Dell GD761
Dell GN752
Dell H355F
Dell HK421
Dell J012F
Dell JN149
Dell KD476
Dell KR854
Dell MJ365
Dell P267P
Dell PD942
Dell PD945
Dell PD946
Dell PR002
Dell PY961
Dell RD850
Dell RD855
Dell RD857
Dell RD859
Dell RK547
Dell TD344
Dell TD347
Dell TD349
Dell TM795
Dell UD260
Dell UD264
Dell UD265
Dell UD267
Dell UY628
Dell WG337
Dell XU937

Passer til følgende enheder

Dell Inspiron 1501
Dell Inspiron 6400
Dell Inspiron E1501
Dell Inspiron E1505
Dell Latitude 131L
Dell PP20L
Dell PP23L
Dell PP23LA
Dell PP23LB
Dell Vostro 1000

Andre har også købt:

batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
+ 32-i-1 Præcision Skruetrækkersæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet, Computer, iPad, og skærm- & batteriudskiftning og andre elektroniske produkter.
Pris for begge: 368,00 kr.
Denne vare: batteri til bærbar computer Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1...  279,00 kr.

Produktvurderinger

(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
Passer perfekt, skal naturligvis stadig testes.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Brug privat
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: hollandsk.)
fremragende erstatning for det originale batteri
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
I øjeblikket er der ikke noget problem at rapportere.
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter