bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer

bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
229,00 kr.
inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Vurdering:
(21) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
460g
Farve:
Sort
varenr.:
100824
bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
Producent:
subtel
Vurdering:
(21) (mere info)
Celletype:
Lithiumion
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Gewicht netto:
460g
Farve:
Sort
varenr.:
100824

Ny energi til din Dell notebook fra subtel®


Med det førsteklasses batteri til bærbar fra subtel har du power nok til hverdagens stor og små opgaver.

✔ Udskiftningsbatteri af høj kvalitet og høj Kapacitet: 6600mAh
✔ Lang levetid - takket være højmoderne Lithium-teknologi uden memory-effekt
✔ Garanteret sikkerhed: kortslutnings-, overhednings- og overspændingsbeskyttet
✔ Hver enkelt celle i batterierne testes separat for at kunne leve op til de højeste professionelle krav
✔ 100% kompatibel udskiftning af dine originale batterier

Tekniske data:
Spænding: 10.8V - 11.1V
Kapacitet: 6600mAh
Celletype: Lithiumion
Farve: sort
Bemærk: >> Ved udskiftning til et lithium-ion batteri med højere kapacitet (1000mAh eller mere) vil batteriet stikke ud ved computerens bagside, men vil stadig være fuldt funktionsdygtigt, da vores udskiftningsbatterier er designede til at være kompatible med din bærbare computers batterirum.

Udskiftninigsbatteriet fra subtel – Bedste kvalitet til en rimelig pris.

★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver vi dig en garanti på 36 måneder!

Vigtig produktinformation

>> FARE FOR FORVEKSLING - Sammenlign dimensionerne / designet på dit originale batteri med dimensionerne på vores batteri

Erstatter følgende produkter

Dell 03M190
Dell 05K145
Dell 0DW554
Dell 312-0212
Dell 312-0427
Dell 312-0428
Dell 312-0460
Dell 312-0461
Dell 312-0466
Dell 312-0467
Dell 312-0599
Dell 312-0600
Dell 312-0747
Dell 312-0868
Dell 312-0873
Dell 3M190
Dell 451-10338
Dell 451-10339
Dell 451-10424
Dell 451-10482
Dell 5K145
Dell 8M039
Dell C565C
Dell DW554
Dell DW842
Dell F224C
Dell F678F
Dell F729F
Dell G102C
Dell GD761
Dell GN752
Dell H355F
Dell J012F
Dell JN149
Dell KD476
Dell KR854
Dell P267P
Dell PD942
Dell PD945
Dell PD946
Dell PR002
Dell RD850
Dell RD855
Dell RD857
Dell RD859
Dell RK547
Dell TD344
Dell TD347
Dell TD349
Dell UD260
Dell UD264
Dell UD265
Dell UD267
Dell WG337
Dell XU937

Passer til følgende enheder

Dell Inspiron 1501
Dell Inspiron 6400
Dell Inspiron E1505
Dell Latitude 131L
Dell Vostro 1000

Andre har også købt:

bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) Notebook udskiftsningsbatteri og ekstra batteri til computer
+ 32-i-1 Præcision Skruetrækkersæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet, Computer, iPad, og skærm- & batteriudskiftning og andre elektroniske produkter.
Pris for begge: 302,47 kr.
Denne vare: bærbar batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Lat...  229,00 kr.

Produktvurderinger

(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
Passer perfekt, skal naturligvis stadig testes.
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: tysk.)
Brug privat
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: hollandsk.)
fremragende erstatning for det originale batteri
(Denne anmeldelse er automatisk oversat. Originalsprog: fransk.)
I øjeblikket er der ikke noget problem at rapportere.
Flere vurderinger Færre vurderinger

Vores mest populære produkter