50cm Rechargeable LED Light Bar | Motion Sensor | 3 Colour Temperatures (3000K/4000K/8000K) | Wireless Magnetic Cabinet Light from CELLONIC
In stock
Delivery: 2-3 business daysCompatible with
Shipping: 29 kr.
Overview
Technical details
| Article number: | 943780 |
|---|---|
| Weight: | 200 g |
| Length: | 505 mm |
| Width: | 40 mm |
| Height: | 10 mm |
| Capacity: | 800 mAh |
| EAN: | 4063714043486 |
Reviews
Your Opinion Matters
No Reviews Yet
As of now, there are no reviews for this product. But your insights are highly anticipated! We believe in the power of genuine feedback from our verified buyers to help our community make informed decisions.
Product safety
Manufacturer / EU Responsible person
| Manufacturer | subtel GmbH |
|---|---|
| Address | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Germany |
| info@subtel.dk | |
| Safety data sheet | download |