Husqvarna Automower 105 2019 Batteri 3400mAh fra Cellonic
På lager
Levering: 2-3 arbejdsdageKompatibel med
Forsendelse: 29 kr.
Oversigt
Tekniske detaljer
| Artikelnummer: | 943637 |
|---|---|
| Vægt: | 340 g |
| Længde: | 95 mm |
| Bredde: | 68.5 mm |
| Højde: | 24.7 mm |
| Spænding: | 20V |
| Batteriteknologi: | Batteri |
| Batterikapacitet: | 3400mAh |
| EAN: | 4099658154698 |
Anmeldelser
Din mening er vigtig
Ingen anmeldelser endnu
Lige nu er der ingen anmeldelser af dette produkt. Men din indsigt er meget eftertragtet! Vi tror på styrken i ægte feedback fra vores verificerede købere for at hjælpe vores fællesskab med at træffe informerede beslutninger.
Produktsikkerhed
Producent / EU Ansvarlig person
| Producent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.dk | |
| Sikkerhedsdatablad | Download |