.dk
78 79 3103 (support på engelsk)
Man-fre kl. 10:00-15:00

Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (6600mAh) udskiftsningsbatteri

Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (6600mAh) udskiftsningsbatteri
×
1 / 3
2 / 3
3 / 3
249,00 kr. inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Celletype:
Lithium-Ionen
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vægt:
530g
Farve:
sort
varenr.:
100056
×
1 / 3
2 / 3
3 / 3
Producent:
subtel
Celletype:
Lithium-Ionen
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vægt:
530g
Farve:
sort
varenr.:
100056

Ny energi til din notebook!

Med det førsteklasses udskiftningsbatteri fra subtel har du power nok til hverdagens stor og små opgaver.

✔ Udskiftningsbatteri af høj kvalitet og høj Kapacitet: 6600mAh
Lang levetid - takket være højmoderne lithium-teknologi uden memory-effekt
Garanteret sikkerhed: kortslutnings-, overhednings- og overspændingsbeskyttet
✔ Hver enkelt celle inden mærkebatterierne testes separat for at kunne leve op til de højeste professionelle krav
✔ 100% kompatibel udskiftning af dine originale batterier

Tekniske data:
Kapacitet: 6600mAh
Spænding: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion   Farve: sort

Udskiftninigsbatteriet fra subtel – Bedste kvalitet til en rimelig pris.

★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver sikrer vi dig en garanti på 36 måneder!

Erstatter følgende produkter

Dell 312-0504
Dell 312-0513
Dell 312-0518
Dell 312-0520
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595
Dell 451-10476
Dell 451-10477
Dell FK890
Dell FP282
Dell GK479
Dell GR995
Dell NR222
Dell NR239
Dell TM980

Passer til følgende enheder

Dell PP22L
Dell
Inspiron 1520
Dell Inspiron 1521
Dell Vostro 1500

Dell PP22X
Dell Inspiron 1720
Dell Inspiron 1721
Dell Vostro 1700

Andre har også købt:

Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (6600mAh) udskiftsningsbatteri
+ 32-i-1 Precision Skruetrækker Sæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet PC, Notebook, iPad
+ Netdel til Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W) Opladerkabel Notebook laptop
Pris for alle tre: 487,00 kr.
Denne vare: Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 /...  249,00 kr.