.dk
78 79 3103 (support på engelsk)
Man-fre kl. 10:00-15:00

Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri

Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri
Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri
×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
199,00 kr. inkl. moms
på lager og klar til levering
Antal: 
Producent:
subtel
Celletype:
Lithium-Ionen
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
4400mAh
Vægt:
355g
Farve:
sort
varenr.:
100055
Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri
×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
Producent:
subtel
Celletype:
Lithium-Ionen
Spænding:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
4400mAh
Vægt:
355g
Farve:
sort
varenr.:
100055
Ny energi til din notebook!

Med det førsteklasses udskiftningsbatteri fra subtel har du power nok til hverdagens stor og små opgaver.

✔ Udskiftningsbatteri af høj kvalitet og høj Kapacitet: 4400mAh
✔ Lang levetid - takket være højmoderne lithium-teknologi uden memory-effekt
✔ Garanteret sikkerhed: kortslutnings-, overhednings- og overspændingsbeskyttet
✔ Hver enkelt celle inden mærkebatterierne testes separat for at kunne leve op til de højeste professionelle krav
✔ 100% kompatibel udskiftning af dine originale batterier

Tekniske data:
Kapacitet: 4400mAh
Spænding: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Farve: sort

Bemærk: Ved udskiftning til et lithium-ion batteri med højere kapacitet (1000mAh eller mere) vil batteriet stikke ud ved computerens bagside, men vil stadig være fuldt funktionsdygtigt, da vores udskiftningsbatterier er designede til at være kompatible med din bærbare computers batterirum.

Udskiftninigsbatteriet fra subtel – Bedste kvalitet til en rimelig pris.

★ 3 års garanti ★
Vi har siden 2004 ageret som international specialforhandler og vi ved, hvad det kommer an på ved højkvalitetsprodukter. Derfor giver sikrer vi dig en garanti på 36 måneder!

Erstatter følgende produkter

Dell 312-0504
Dell 312-0513
Dell 312-0518
Dell 312-0520
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595
Dell 451-10476
Dell 451-10477
Dell FK890
Dell FP282
Dell GK479
Dell GR995
Dell NR222
Dell NR239
Dell TM980

Passer til følgende enheder

Dell PP22L
Dell
Inspiron 1520
Dell Inspiron 1521
Dell Vostro 1500

Dell PP22X
Dell Inspiron 1720
Dell Inspiron 1721
Dell Vostro 1700

Andre har også købt:

Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) udskiftsningsbatteri
+ 32-i-1 Precision Skruetrækker Sæt TORX® Mobil Reparationsværktøjssæt med Pincet til iPhone, Tablet PC, Notebook, iPad
+ Netdel til Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W) Opladerkabel Notebook laptop
Pris for alle tre: 427,00 kr.
Denne vare: Batteri til Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 /...  199,00 kr.